Let op: De inhoud van de betonlookverf kan per batchnummer een paar tinten kleurverschil geven. Bestel daarom altijd wat extra. Bestellingen worden op maandag en vrijdag verzonden. Heeft u meerdere blikken besteld ? Check dan de batchnummers aan de onderzijde en indien deze verschillen, vermeng dan de inhoud van de blikken. Kleuren kunnen afwijken van de monitor. Retouneren, kijk op de pagina retouneren naar de voorwaarden. IVM drukte PostNL kan het langer duren voordat u de bestelling in huis heeft.
|
8 reacties
Leuk zeg! Voor aankomende kerst wil ik graag een gezellige sfeer creëren in huis. Misschien is zo’n houten boom wel een goed idee!
Mooie opties! Zelf ben ik wel echt van de groene bomen, dus deze trend laat ik al een paar jaar aan me voorbij gaan 😉
Ik vind die ‘platte’ kerstbomen erg leuk. En ook handig, want ze nemen weinig plek in.
Leuke opties zeg. Ik ga voor een echte en wat houten voor erbij.
Super leuk. Wij hebben thuis een kleine metale kerstboom die leuk bij de rest van de decoratie past :))
Leuk! En handig als je snel een klein beetje gezelligheid in je huis wilt.
Zien er allemaal stuk voor stuk mooi uit maar hou het liever bij mijn kunstboom die elk jaar kant en klaar staat
Grappig, maar vooral als een aanvulling denk ik. Ik zou het niet snel in de plaats van een kerstboom doen. Tenzij ik een klein huissie zou hebben misschien. Leuk hoor!