Betonlookverf effectpaint proberen= leuk om te doen!
Om te gaan werken met betonlookverf ( ook wel effectpaint genoemd) hoef je echt geen ervaren schilder te zijn. Begin eens met kleine objecten om het uit te proberen . Hiervoor hebben we speciale 100Ml blikjes in ons assortiment. Om je juiste kleur te bepalen , vraag je bij ons gewoon eerst om je gratis samples op te sturen. Zo maak je geen verkeerde kleurkeuze. In principe kun je op alle ondergronden werken met de effectpaint, mits je de speciale bijbehorende primer gebruikt. Dat is een korrelige en ruwe primer met hoge dekkracht waardoor je effectpaint een uitstraling krijgt van beton.
Probeer het eens uit op een houten krukje, bloempotten, kistje, oude tafel oid!
Verven met betonlookverf ( effectpaint) is erg leuk en niet moeilijk. Gebruik wel goede kwasten die je vooraf even in het water moet zetten om te voorkomen dat je veel haar van je kwast in je schilderwerk krijgt.
Bij je levering van betonlookverf krijg je een uitgebreide handleiding meegestuurd!
van kleine objecten die je kunt schilderen. Je hebt thuis vast wel iets wat een makeover kan gebruiken. Geef je meubelstukken weer een tweede leven met onze betonlook verf of met onze krijtverven.
Hieronder geven we je voorbeelden van grotere klusprojecten.
Hiervoor hebben we speciale basis All in one pakketten in ons assortiment. Zo weet je zeker dat je de juiste hoeveelheden hebt voor bijvoorbeeld een trap, aanrechtblad of een muur . Een basispakket bevat voldoende voor 15 a 20 m2.
Voor – Na betonlook trap met witte primer en betonlook verf warm beige

Trap na – geverfd met betonlook verf Warm Beige primer grijs

Betonlook trap met primer wit en betonlook verf warm beige

Betonlook Verf Soft Grey – Primer Wit

Betonlook Verf Soft Grey – Primer Wit

Soft Grey – Meest Populaire Betonlook Verf Kleur
2 reacties
Ik heb vorig jaar ons aanrecht gedaan. Nu laat er hier en daar helaas al verf los en na een jaar heb ik nog steeds witte vlekken als er water op het aanrecht ligt. Dit trekt wel na een paar uur weg maar ziet er erg storend uit. Ik zou het dus niet aanbevelen.
Hallo Kim, Dat vinden we erg vervelend. We adviseren om je aanrecht licht op de schuren en nieuwe lak aan te brengen.
Wil je ons even mailen op info@myindustrialinterior.nl ? Dan kun je ook aangeven welke kleur effetpaint je hebt gebruikt want we moeten dit wel oplossen. Het is niet de bedoeling dat je met een beschadig aanrechtblad blijft zitten. Mail je ons even ?